تبلیغات
جای شهدا - روایت سید شهیدان اهل قلم از خون دل خوردن برای "امام خامنه‌ای"

[cb:post_tag_name]

پروردگارا مرگ ما را جز به شهادت در راه خودت قرار مده
کجایند مردان بی ادعا
یا حسین شهید
دفاع همچنان باقی است

درباره ما

اللهم ارزقنا توفیق الشهادة فی سبیلک

خادم الشــهدا:
"جای شهدا" عنوان وبلاگی هست که میخوام در اون از شهدا و ایثارگری هاشون براتون بنویسم. هدفم از ایجاد این بلاگ اینه که ادای دینی کرده باشم به امام خمینی(ره) و شهدا با اینکه دیگر در بین ما نیستند، ولی یاد و خاطرشون و حماسه هایی که خلق کردند هیچ وقت از ذهن ها پاک نمیشه. همچنین لبیکی گفته باشم به رهبر و مقتدای زمان،امام خامنه ای(حفظه الله) و به امام و شهدا بگویم ما تا آخرین نفس پای آرمانهایتان و این انقلاب میمانیم و لحظه ای رهبرمان را تنها نمیگذاریم.

" اینجا جای آدمهایی است که جان و مال و هستیشان را فدای این انقلاب کردند. آنانکه تا آخرین قطره خون از ارزش ها و آرمان های خود دفاع کردند و عاشقانه رفتند تا جاودانه بمانند!

اینجا جای شهداست! "

از شما دوستان هم تقاضا دارم که بنده حقیر رو از نظرات و پیشنهادات خودتون در جهت هرچه بهتر شدن این وبلاگ بی نصیب نکنید.

و کلام آخر

دشمنان بدانند:
اگر از سرهایمان کوه ها بسازند، فرزندانمان هرگز در کتاب تاریخ خود نخواهند خواند خامنه ای تنها ماند.

1392/03/05

سامانه پیامک

سامانه پیامک جای شهدا

برای عضویت در سامانه پیامکی « جای شهدا » عدد 1 را به شماره بالا ارسال فرمایید. و یا از طریق فرم زیر اقدام نمایید. (و برای لغو عدد 0 را ارسال نمایید.)
با عضویت در سامانه، محتوای ارزشی از کلام شهدا دریافت خواهید کرد.

هزینه ارسال محتوای ارزشی از این سامانه رایگان میباشد!

دوستان همچنین میتوانند "نظرات و پیشنهادات" خودشان را از طریق این سامانه ارسال کنند.

لوگوهای حمایتی

روایت سید شهیدان اهل قلم از خون دل خوردن برای "امام خامنه‌ای"

روز 14خرداد روزی است که برای ایرانی ها  هیچ وقت فراموش نمی شود؛ روز رحلت معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) روزی که ایرانی ها احساس کردند دیگر پدر ندارند.

اما بعد از رحلت امام دشمنان بار دیگر نقشه‌های شومی را در سر پروراندند؛اما با انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که انتخابی به حق و شایسته توسط خبرگان رهبری بود این نقشه ها نقش بر آب شد.

از آنجایی که همیشه منافقین و دشمنان اسلام قصد ضربه زدن به انقلاب اسلامی داشته و دارند و مخصوصا در آن زمان حساس و تصور اینکه کسی نیست که بتواند جایگزین حضرت امام(ره) شود؛ بار دیگر شروع به توطئه کردند.

در آن زمانی که ایران داغ دار از دست دادن رهبر و راهنمایی چون حضرت امام (ره)بود مجلس خبرگان رهبری با درایت و تدبیر آیت الله خامنه ای را انتخاب می کند و ایشان با کسب رای اعضای مجلس خبرگان رهبری در جلسه ای فوق العاده پس از قرائت وصیتنامه امام خمینى سکان رهبری کشور را در دست می‌گیرند.

در حال حاضر و بعد از گذشت بیش از 25 سال از ارتحال امام خمینی می بینیم که حضرت آیت الله خامنه ای در بسیاری از شاخصه‌ها شبیه و نزدیک به بنیانگذار انقلاب اسلامی هستند.

صلاحیت اخلاقى مقام معظم رهبرى نیز از امورى است که در رفتار و عملکردهاى فردى و اجتماعى ایشان -از زمان کودکى، جوانى و مبارزات سیاسى و نیز مسؤولیت‏‌هاى متعددى که در بعد از انقلاب در شرایط حساس داشته‌‏اند به روشنى قابل اثبات است چنانکه آیت الله العظمى بهاء الدینى (رضوان الله علیه) از علما و عرفای بزرگ معاصر می فرمایند: « ...از همان زمان، رهبرى را در آقاى خامنه‌‏اى مى‏دیدم، چرا که ایشان ذخیره الهى براى بعد از امام بود.باید او را در اهدافش یارى کنیم».

قطعا گفتمان رهبرمعظم انقلاب ادامه همان گفتمان آیت الله خمینی است. در میان عناصر و مؤلفه‌های مشترک این گفتمان‌ واحد، مواردی چون آخرت‌گرایی، دنیاگریزی، خداباوری، مردم‌سالاری، شهادت‌طلبی، ایثارگری، شجاعت، خرد جمعی، مخالفت با استبداد رأی و یکه‌سالاری، شایسته‌سالاری امور، تقدم منافع جمعی بر منافع فردی و باندی، بیگانه‌ستیزی و استکبارستیزی، تولی و تبری (دوست و دشمن‌شناسی) توکل، اخلاص، توانستن، مقابله با جمود و تحجر و تجدیدنظرطلبی و... را باید مورد تأکید قرار داد.

از دیگر مشابهت‌های مهم و راهبردی دو رهبر ، مراقبت از حدود و ارزش‌های اسلامی‌عقیدتی، مواضع راهبردی و استراتژیک، خصوصیات اخلاقی وشخصیتی، شیوه حکومتی و الگوی مدیریت سیاسی ، شیوه‌ی مواجهه‌ی در برخورد با مخالفان است.

شاید این نزدیکی های اخلاقی و سیاسی این دو رهبر بزرگوار باعث شده است که این محبوبیت در بین آحاد مردم بیشتر شده است به طوری که شهید آوینی شهید اهل قلم درباره این شبهات می گوید:" خون دادن برای اما خمینی زیباست، امام خون دل خوردن برای امام خامنه ای از آن هم زیباتر است."

منبع: شبکه اطلاع رسانی دانانظرسنجی

» لطفا بگید دوست دارید به کدام یک از موضوعات زیر بیشتر پرداخته شود؟ (امکان انتخاب یک یا چند مورد)

آخرین عناوین

دیگر موارد

وصیت شهدا


------------------------