[cb:post_tag_name]

پروردگارا مرگ ما را جز به شهادت در راه خودت قرار مده
کجایند مردان بی ادعا
یا حسین شهید
دفاع همچنان باقی است

درباره ما

اللهم ارزقنا توفیق الشهادة فی سبیلک

خادم الشــهدا:
"جای شهدا" عنوان وبلاگی هست که میخوام در اون از شهدا و ایثارگری هاشون براتون بنویسم. هدفم از ایجاد این بلاگ اینه که ادای دینی کرده باشم به امام خمینی(ره) و شهدا با اینکه دیگر در بین ما نیستند، ولی یاد و خاطرشون و حماسه هایی که خلق کردند هیچ وقت از ذهن ها پاک نمیشه. همچنین لبیکی گفته باشم به رهبر و مقتدای زمان،امام خامنه ای(حفظه الله) و به امام و شهدا بگویم ما تا آخرین نفس پای آرمانهایتان و این انقلاب میمانیم و لحظه ای رهبرمان را تنها نمیگذاریم.

" اینجا جای آدمهایی است که جان و مال و هستیشان را فدای این انقلاب کردند. آنانکه تا آخرین قطره خون از ارزش ها و آرمان های خود دفاع کردند و عاشقانه رفتند تا جاودانه بمانند!

اینجا جای شهداست! "

از شما دوستان هم تقاضا دارم که بنده حقیر رو از نظرات و پیشنهادات خودتون در جهت هرچه بهتر شدن این وبلاگ بی نصیب نکنید.

و کلام آخر

دشمنان بدانند:
اگر از سرهایمان کوه ها بسازند، فرزندانمان هرگز در کتاب تاریخ خود نخواهند خواند خامنه ای تنها ماند.

1392/03/05

سامانه پیامک

سامانه پیامک جای شهدا

برای عضویت در سامانه پیامکی « جای شهدا » عدد 1 را به شماره بالا ارسال فرمایید. و یا از طریق فرم زیر اقدام نمایید. (و برای لغو عدد 0 را ارسال نمایید.)
با عضویت در سامانه، محتوای ارزشی از کلام شهدا دریافت خواهید کرد.

هزینه ارسال محتوای ارزشی از این سامانه رایگان میباشد!

دوستان همچنین میتوانند "نظرات و پیشنهادات" خودشان را از طریق این سامانه ارسال کنند.

لوگوهای حمایتی

قلم ها روی موج غزه...

قلم ها روی موج غزه...

نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران!


روزی شعار برخی این بود
!
 

و امروز باید گفت :

 نه شام ، نه عراق ، نه افغانستان ،نه پاکستان ، نه بحرین ، نه سودان ، نه یمن ، نه لیبی ، نه مصر ، نه میانمار و نه کشورهای بعد منطقه.

آرام آرام تعداد نه به کشورهای اسلامی دارد زیاد می شود ، توجه کرده اید؟ 

این بار گرگ ها دندان تیز کرده اند و در خواب مردمان عرب حمله می کنند به تارک دین و ایمانشان و سرزمین شان  این بار گله ی گرگ ها متحد شده اند و مقصدشان دهکده ی جهانی است ،نه روستای محلی و نه غزه ، نه لبنان، این بار اسلام . دیروز حلب سوریه و امروز شمال عراق و و دوباره نوار غزه عجب دور عجیبی!

گرگ ها که دسته جمعی حمله می کنند، این بار تنها مقصد شکار، غزه و لبنان نیست بلکه دندان برای شام ، عراق و دیگر بلاد حق طلب اسلام تیز کرده اند و از شدت، دندان خصم به هم می سایند و در این بزم خصم می کشند ،می کشند حتی کودکان و زنان را و گرگ های آخر الزمان مجهزند به سلاح خصم و در برابر آن سنگ جوانان بیدار غزه ،سنگ در برابر خصم ، چشم در چشم و هیهات ! این بار سگ نگهبان سازمان ملل (watch dog)  خواب است بیدارش نکنید ، او حتی حال پارس کردن هم ندارد او می گوید گرگ ها در حال دفاع از خود هستند،آرام بمیرید و فریاد هم نزنید.

مجسمه های حقوق بشر که چشم ندارند و صحنه های تصاویر کودکان در خواب مرده ی غزه را ببینند آنها مجسمه اند ، آن مجسمه ها که موقع رقصیدن الوات در پشت بام های ایران (هپی های ایرانی )  بیدار می شوند و بیانیه ی دفاع از آزادی می دهند حالا دوباره از جنس سنگ و چوبند و تو کجایی چوپان دروغ گوی حقوق بشر، امریکا که داد بزنی:  آهای گرگ هسته ای ایران آمد و همه ی جهان را سر میز مذاکره جهان +1 بکشانی و بعد لبخند بزنی ، دروغ بود !

چوپان دروغ گوی دهکده ی جهانی ما، هرروز دروغت آشکارتر می شود اما نمی دانم چرا مردم دهکده نمی بینند و مشکل از لقمه ی نان است که نمی فهمند این گرگ ها نه تنها زمین خوارند بلکه آدم خوارند ! آخر ملک و ملکه و امیر و شاهزاده را با دهکده و چوپانی چه کار که دروغ چوپان دهکده را تشخیص دهند آنها در قصرهایشان مجسمه ی خقوق بشر دارند ، برخیشان هم خادم حرمین شرفین هستند و در حال خدمت  هاشا وکلا ،برخی در حال تدارک مراسم جام جهانی دو دوره بعد با رشوه ای کلان به سران فیفا و برخی در حال بررسی عربی بودن خلیج همیشه فارس و عده ای در حال امتیاز گیری از بحران عراق و ژنرالی هم در حال خف کردن فریاد خاموش بیداری اسلامی. 

سران عرب ننگتان باد که غیرت قومی گرایی و عربیت شما هم شما را از خواب بیدار نکرد. 

و کجایند آنان که روزی می گفتند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران !؟ 

و ان وعد الله حق . یا صاحب الزمان متی ترانا و نراک 

اما امان از روزی که همه وجدان ها بیدار شود و  آن روز نزدیک است ان شا الله 

این پایان قصه نیست ...


نظرسنجی

» لطفا بگید دوست دارید به کدام یک از موضوعات زیر بیشتر پرداخته شود؟ (امکان انتخاب یک یا چند مورد)

دیگر موارد

وصیت شهدا


------------------------شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic